Vlčí Déčka

Kdo nerad vlky, tak ať padá.

Vzkazník

Anketa

Statistika

Smajl

SmileyCentral.comSmileyCentral.com

SmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.com

Pohádky vzniklé na posezení

Infarktová Sněhurka

Žila byla, jedna královna se svým mužem a ta chctěla děťátko. Bohové však věděli, jaké by dítě čekal osud a tak děti odeslané po čápech a vranách, se obloukem vyhýbali královně a králi pro jistotu taky.

 

Královna z toho byla zármutku plna a tak vypsala lov na čápy a vrány s dětmi. Lovcům se nevedlo a když nějakého čápa či vránu sestřelili, děti byli vždy K.O.

 

ářčáářNakonec vyhubili lovci všechny ptáky (kteří zastupovali čápy a vrány) a tak děti neměl kdo nosit. Život si však vždy najde cestu a děti začali vznikat jiným způsobem. Bezpečnějším a věrohodnějším.

 

ářčáářKrálovna se tedy jednou sama procházela po zasněžené zahradě a napadlo ji, že si uplácá sněhuláka. Ze sněhuláka vznikla malá sněhulinka, kterou pojmenovala Sněhurka a začala se o ni starat jako o dítě

 

ářčáářTu jednou proletěl kolem královny šotek. Šokem z pohledu na sníh v královnině náručí zabrzdil ve vzduchu, přepadl a nabil si kokos o molekuly vzduchu.

 

ářčáářV tu ránu jako ten blesk co ho bacil do hlavy, se zrodil jeho plán. Namířil na Sněhurku kouzelným paznehtem a sníh oživil. Sněhurka otevřela oči a královně se vytrhla. Hned na to začala poletovat po zahradě jak šílená tříletá holka a honila se se sněhem, který okolo ní všelijak poletoval.

 

ářčáářKrálovna šťastná ze své dcery po několika letech umřela na infarkt, který ji Sněhurka přivodila, když na ni poslala ledního medvěda. Její otec se tedy znovu oženil a ne moc dlouho na to taky umřel. Nikoho nepřekvapí, že na infarkt.

 

ářčáářSněhurčina macecha a nová královna, zapřáhla Sněhurku do prací, ať aspoň pomáhá. A tak Sněhurka několikrát za měsíc probíhala hradem s vánicí a kdo se jí připletl do cesty z nevědomosti, nebo snad zapomnětlivosti, měl pouhých pár vteřin na napsání závěti, neboť hned na to umrznul.

 

ářčáářPár dní po poslední mytce a několika hrobech navíc, oblehly hrad strašliví a děsiví, malí trpaslíci. Stráže na hradbách nic nesvedli proti sedmičlenné po zuby ozbrojené nepřátelské linii. A tak když je dobyli, odnesli si truhlu s diamanty, o kterých vyprávěli, že je poctivě vykopali a Sněhurku vzali s sebou. Prý se taková šťabajzna nevidí každý den.

 

ářčáářTrpaslíci odvedli Sněhurku do smradlavé staré boudy a prý ať jim to tam uklidí než se vrátí. Trpaslíci se však už nikdy nevrátili, neboť je pár metrů od domu sežral lední Méďa Béďa. A tak sama Sněhurka obsadila nejbližší hrad, usedla na trůn, vzala si prince, zplodila s ním děti a chvíli na to umřel princ na infarkt.

 

ářčáář=Věnováno LoneWolfovi=

Žádné komentáře
 
Kdo neskáče, není vlk! Hop, Hop, Hop!!!