Vlčí Déčka

Kdo nerad vlky, tak ať padá.

Vzkazník

Anketa

Statistika

Smajl

SmileyCentral.comSmileyCentral.com

SmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.com

Pohádky vzniklé na posezení

Dealer Smolíček

Žil byl jeden jelen ve své boudě a jednou v lese narazil na malého smrada, který se na něj nalepil a už se ho nezbavil.

 

Jako vždy když odcházel na pastvu, tak tomu spratkovi jménem Smolíček opakoval, ať na nic nesahá a neotvírá fízlům.

 

To by to ale nebyl Smolíček, který se na Jelena nalepil jak Smola, aby hned nevletěl Jelenovi na počítač a nehrál tam brutální hry.

 

Zrovna když jednomu nepříteli ustřelil palici, zazvonil někdo na dveře. Smolíček rychle vypnul počítač a zdrhal ke dveřím. "Který hňup to tu otravuje?"vyjel na příchozý.

 

"To jsme jen mi jeskyňky, je nám zima, pusť nás dovnitř ať aspoň prstíčky ohřejeme."promluvil někdo zpoza dveří. "Na to ti neskočím, dnes je 30 stupňů ve stínu."

 

"Právě, v domě je chladněji a tak nám bude tepleji."promluvil někdo další. "To si myslíte, že jsem naprostý debil? Klidně si v tom horku zmrzněte a mě nechte být."s tím se vrátil ke hře na počítači.

 

Chvíli zase jen tak hrál, když někdo proletěl oknem. Bylo to pět lidí s kuklou na hlavě a na šatech s nápisem Jeskyňka. "Fízlové!" zvolal Smolíček a vyskočil ze židle.

 

Rychle prchal do kuchyně, kde se jim na stole válel v sáčku heroin, aby ho uklidil, ale nebyl dost rychlí a Jeskyňky už je sebrali, jeho i heroin.

 

"Ty hnědý paroháči!! Jestli nechceš, abych jim pověděl tvou skrýš, musíš mě zachránit!!"křičel Smolíček na Jelena, když ho chtěli vrazit do auta a účinek se dostavil. Jelen proběhl, spakoval Smolíčka a byl ten tam.

 

Od té doby byli nuceni se Smolíček a Jelen skrývat v úkrytu, dokud Smolíček nevyrostl a Jelen ho nezapřáhl do práce dealera. Policie pátrala a pátrala, ale nikdy nevypátrala.

 

+KONEC+

Žádné komentáře
 
Kdo neskáče, není vlk! Hop, Hop, Hop!!!